Haspark Çocuk Park Malzemeleri

Ana sayfa > Haspark Çocuk Park Malzemeleri

1960 yılından bu yana gelen imalat sanayi tecrübemizi, HASPARK LTDİ ŞTİ. olarak Temmuz 2007 yılından itibaren Kent Mobilyaları & Çocuk Oyun Grupları alanında sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Tek bir ürünle başladığımız bu sektördeki üretimimiz, bugün Kent Mobilyaları & Çocuk Oyun Grupları olarak anılan geniş yelpazeye hitap etmektedir. Hızla gelişen yenilikleri takip ederek, siz değerli kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için tecrübeli ve başarıya inançlı kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Firmamız genişleyen ürün ağıyla, sağlıklı yaşam, sosyal ilişkilerin gelişimine yönelik 3’lü ve 6’lı komple jimnastik aletleriyle bağımsız engelli vatandaşlarımız, geleceğimiz olan çocuklarımız ve uzun yıllar hep göz ardı edilmiş, ikinci planda kalmış bağımlı engelli yurttaşlarımızın ihtiyaçlarına bir nebzede olsa çözüm bulmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimiz tamamıyla kendi entegre fabrikamızda imal edilmektedir. Mamullerimizin üretiminde insan sağlığına ve çevre düzenine özen gösterilmektedir. Siz değerli vatandaşlarımızın beğenisini kazanabilmek ve amaçladığımız gayemize ulaşabilmek dileğiyle. Mutlu, spor dolu günler.