• Çocuk Oyun Grupları
  • Kamelyalar

Çocuk Oyun Grupları

Fitness Aletleri

Kamelya İmalatı

Hemen Arayın! 0352 322 21 44

Ürün Kategori

Yaşam Alanlarına Güzellik Katar...

Haspark Nevata - Çocuk Oyun Grubu Fitnes Aletleri Kamelya

Çocuk Oyun Grubu Fitness Aletleri Kamelya Haberler

Çocuk Oyun Grubu Dış Mekan Fitness Aletleri Kamelya İmalatı

Kamelya: 

Bahçelerin vazgeçilmezi olan Kamelyalar yaz sıcaklarında imdada yetişiyor. Ahşap kamelya ve Metal Kamelya olarak iki türlü üretimi vardır. Kamelyalar da kullanılan ahşap malzeme kamelyanın fiyatını doğrudan etkilemektedir. Bu yüzden Kamelya alacağınız firmanın üretici olduğunu ve kaliteli ürün ürettiğinden emin olun. Park ve Bahçelere estetik katan Kamelyaların uzun süre kullanabilmek için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Kamelya imalatı yapan firmamız her ölçüde kamelya üretimi yapmaktadır.

Fitness Aletleri:

Fitness Aletleri üretimi yapan fabrikamız ihtiyaçlarınıza uygun ölçülerde üretim yapmaktadır. Belediyelerimizin Parkların içerisinde tüm halkın hizmetine sunduğu Dış mekan fitness aletleri sağlıklı yaşama katkı sağlıyor. 7li, 9lu, 10lu ve engelli fitness aletleri olarak çeşitleri bulunmaktadır. Dış mekan fitness aletlerini Türkiye'nin her yerine teslim ediyoruz. Fitness Aletleri fiyatları için lütfen bizi arayınız.

Çocuk Oyun Grubu:

Çocuk Oyun Grubu üretimi yapan fabrikamız ihtiyaçlarınıza uygun ölçülerde ve adetlerde üretim yapmaktadır. Mini oyun grubu, Tema oyun grubu ve Engelli oyun grupları modellerimiz mevcuttur. Çocuk oyun parklarını Türkiye'nin her yerine teslim ediyor ve kurulumlarını yapıyoruz.